DEDRA ONE+AL

Jeden akumulator - wiele możliwości!

Wychodząc naprzeciw dzisiejszym potrzebom użytkowników i bacznie obserwując światowe trendy technologiczne, DEDRA stworzyła zupełnie nową linię elektronarzędzi. DEDRA One+All to nowoczesne rozwiązanie którego sercem jest system JEDNEGO akumulatora. Dzięki temu, niezależnie od tego czy jesteś wysokiej klasy fachowcem czy majsterkowiczem, z pomocą DEDRA One+All , z jedną baterią, masz do dyspozycji szeroką gamę wydajnych elektronarzędzi, które pomogą ci w pracy.

 

Poznaj DEDRA ONE+ALL™

Twój własny zestaw One+All– od czego zacząć ?

Na początek – ładowarka, która dzięki technologii szybkiego ładowania, pozwoli ci w znacznie krótszym czasie, godziny lub dwóch, przygotować do pracy jedną z dwóch dostępnych baterii litowo-jonowych. Używasz sprzętu sporadycznie? Nie spędzasz całego dnia w garażu? Wybierz akumulator 2Ah. Nie masz czasu na przerwę? “Robota pali ci się w rękach?” – Akumulator 4Ah jest dla Ciebie! Obydwa warianty korzystają z napięcia 18V co gwarantuje wysoką wydajność i bezpośrednio przekłada się na sprawność elektronarzędzia. Zarówno ładowarka jak i akumulatory posiadają trójstopniowy wskaźnik naładowania. Jeśli planujesz większe zakupy, warto zaopatrzyć się w będącą w ofercie pojemną i wytrzymałą torbę na twój zestaw DEDRA One+All.

DEDRA One+All – to się opłaca!

Oszczędzasz czas!
Koniec z plączącymi się kablami,
szukaniem gniazdka lub przedłużacza!

Oszczędzasz pieniądze! 
Nowe elektronarzędzia tańsze o cenę kolejnej baterii!

Oszczędzasz nerwy, zyskując ład i porządek! 
Jedna ładowarka, jeden akumulator, wiele narzędzi!

Oszczędzasz środowisko! 
Mniej akumulatorów dzisiaj to mniej elektrośmieci jutro!

DEDRA ONE+ALL

Wysoka jakość

Już od prawie 30 lat marka DEDRA będac jednym z liderów branży narzędziowej w Polsce, jest wyznacznikiem jakości i biznesowej uczciwości w swojej klasie. Tworząc DEDRA One+All, kierowaliśmy się tymi samymi założeniami. Elektronarzędzia z nowej linii prezentują ten sam, wysoki poziom wykonania, wyposażone są w nowoczesne a jednocześnie sprawdzone rozwiązania techniczne i co charakterystyczne dla firmy DEDRA – oferują bardzo dobre osiągi za rozsądną cenę.

Wyjątkowy design

Świat się zmienia a wraz z nim – wzornictwo i nasze wymagania wobec detali. Mając tego świadomość, tworząc elektronarzędzia DEDRA One+All oprócz kwestii technicznych, skupiliśmy również swoją uwagę na ich wyglądzie. Efektem tego – DEDRA One+All wyróżnia się na tle konkurencji nowoczesnym designem I ergonomicznymi rozwiązaniami, które czynią twoją pracę jeszcze łatwiejszą I przyjemniejszą.

Zbudowane doświadczeniem Dedra

Wiemy jak ważna jest dla ciebie jakość i solidność wykonanej pracy. Dla nas również. Dlatego opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu elektronarzędzi i maszyn oraz pracy naszych inżynierów z działu technicznego, stworzyliśmy produkt z którego możemy być dumni. Tysiące sprzedanych urządzeń pod naszymi markami, dają nam pewność, że wybór oferowanych przez nas elektronarzędzi DEDRA One+All będzie gwarancją twojej satysfakcji.

Dwa lata gwarancji

Jesteśmy absolutnie pewni jakości swoich produktów, dlatego od stycznia 2016 roku, dajemy pełną, dwuletnią gwarancję na nasz asortyment. Zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm.

Szeroka gama produktów

W DEDRA Exim, nasz zespół każdego dnia pracuje nad tym aby sprostać oczekiwaniom klientów. Cały czas rozwijamy gamę naszych produktów, wprowadzając nowe rozwiązania i udoskonalając już istniejące. Zakup DEDRA One+All to inwestycja w przyszłość. Wciąż rozwijany system jednej baterii pozwala ci już teraz korzystać z możliwości wielu urządzeń , których w przyszłości będzie coraz więcej, wciąż wykorzystujących akumulator, który już posiadasz !

Połącz wiele urządzeń
z jednym akumulatorem

DED7040

Akumulatorowa
wiertarko-wkrętarka

18V | 0-400 1/min-1 , 0-1100 1/min-1

Klasyka elektronarzędzi akumulatorowych. Litowo-jonowa “Osiemnastka”. 35 Nm i szeroki zakres obrotów wyróżniają ją na tle konkurencji. Dwa biegi, gumowany uchwyt i skręcany śrubami korpus gwarantują moc i trwałość. Wkrętarka dodatkowo posiada podświetlenie LED, dzięki któremu znalezienie główki śruby nigdy nie było bardziej proste

DED7045

AkumulatorowA
ZAKRĘTARKA

18V | 1/4" HEX | 0-2600 1/min-1

Tam gdzie zwykły sprzęt nie daje rady – niezbędny jest udar. DED7045 to wysoce wydajna zakrętarka udarowa, która przy 110 Nm momentu obrotowego poradzi sobie z większością śrub i nakrętek. Płynna regulacja obrotów i podświetlenie LED, zdecydowanie poprawiają komfort pracy.

DED7048

Akumulatorowy
Młot udarowo-obrotowy

18V | SDS PLUS | 0-5500 1/min-1 | 15000 RPM |1,8J

Młotowiertarka przez duże “M”, która jednocześnie dobrze oddaje istotę powiedzenia “mały ale wariat”. To kompaktowe urządzenie w połączeniu z akumulatorem 4Ah w pełni pokazuje swój potencjał podczas pracy, dzięki 1,8J udaru o dużej częstotliwości i 1500 RPM. Warto wspomnieć o czterech trybach pracy , podświetleniu LED i uchwytowi redukującemu przenoszenie drgań.

DED7050

Akumulatorowa
SZLIFIERKA KĄTOWA

18V | 7500 RPM MAX

Mówiąc mała szlifierka kątowa- myślisz – tylko 125mm. My również. Średnica tarczy, jej wygodny uchwyt I niska waga to jej największe zalety. Dodatkowo posiada bezpieczny włącznik i szybki system mocowania osłony tarczy , a kluczyk do wymiany tarczy, dzięki schowkowi w bocznej rączce już nigdy się nie zgubi !

DED7055

Akumulatorowy
ZSZYWACZ 2 w 1

18V | 2 in 1 | 20 szt/min | TYPE90 + TYPE300F

Zszywacz czy gwoździarka ? To proste- jedno i drugie. DED7055 łączy obie te funkcje. Wydajność 20 strzałów na minutę robi wrażenie a na jednym ładowaniu może ich być nawet 1300 ! Ale to nie problem przy magazynku na 100 zszywek lub gwoździ. Regulacja siły wbijania i oświetlenie LED to kolejne przydatne funkcje.

DED7060

Akumulatorowa
wyrzynarka

18V | 0-2300 1/min-1

Precyzja cięcia I wysoki skok brzeszczotu to znaki rozpoznawcze DED7060. Po zwolnieniu przycisku blokady przypadkowego włączenia możemy rozpocząć cięcie precyzyjne lub wybrać któryś z 3 trybów podrzynania. Wyrzynarka posiada beznarzędziowe systemy ustawienia stopy I mocowania brzeszczotu. wygodę pracy poprawia wbudowany odciąg wiórów I oświetlenie LED.

DED7001

ONE+ALL
Torba na elektonarzędzia

24 litry | 2 warstwy | POLYESTER

Ta wytrzymała i pojemna torba z nieprzemakalnego poliestru pomieści wszystkie potrzebne ci narzędzia i akcesoria a dzięki paskowi na ramię, ręce pozostaną wolne.

DED7032

Akumulator 2.0 Ah

2.0 Ah | LI-ION

Pojemny akumulator litowo-jonowy ze wskaźnikiem poziomu naładowania, dzięki technologii wykonania nie ma uciążliwego “efektu pamięci” co pozwala doładowywać go nie czekając na pełne rozładowanie.

DED7034

Akumulator 4.0 Ah

4.0 Ah | LI-ION

Pojemny akumulator litowo-jonowy ze wskaźnikiem poziomu naładowania, dzięki technologii wykonania nie ma uciążliwego “efektu pamięci” co pozwala doładowywać go nie czekając na pełne rozładowanie.

DED7038

Ładowarka do akumulatorów

2Ah -60min | 4.0Ah - 120min

Stabilna i wydajna ładowarka ze wskaźnikiem poziomu naładowania baterii jest pierwszym krokiem aby skompletować swój zestaw DEDRA One+All.

Już niebawem...

Kontakt

Producent

DEDRA EXIM Sp. z o.o.
Millenium Logistics Park / A2
ul. 3-go Maja 8
05-800 Pruszków

tel. 22 738 37 77
fax 22 738 37 79

Znak handlowy DEDRA ONE+ALL stanowi własność firmy DEDRA Exim Sp. z o. o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Producent

DEDRA EXIM Sp. z o.o.
Millenium Logistics Park / A2
ul. 3-go Maja 8
05-800 Pruszków

tel. 22 738 37 77
fax 22 738 37 79

Znak handlowy DEDRA ONE+ALL stanowi własność firmy DEDRA Exim Sp. z o. o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

All right reserved © DEDRA EXIM Sp. z o.o.